Hakkımızda

İnsan yaşamının daha huzurlu ve konforlu olmasının sağlanması için hizmet veren alanlardan en büyüğünü oluşturan inşaat sektöründe güvenirliği, kalitesi ve etik anlayışıyla 1999 yılından itibaren yerini alan firmamız Müteahhitlik hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Ulus inşaat, her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini arttırmakta ve istikrarlı bir biçimde büyümesini sürdürmektedir. Bu başarıda; iyi planlama, işverene karşı duyulan saygı ve işin en iyi şekilde yapılabilmesi için gereken organizasyonun ve koordinasyonun saptanması gibi hususların da önemli rolü olmuştur.

Yaptığı işlerde güvenirlilik, kalite, disiplin ve etiği ilke edinen firmamız, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerinin her süreçte eksiksiz olarak karşılamayı başarmış, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, başlanan tüm projelerde doğru ve ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek zamanında ve eksiksiz tamamlamayı, kalite sistemleri çerçevesinde ekip çalışmasına önem vererek kaliteyi sürekli yükseltmeyi, içinde bulunduğumuz topluma ve çevresine saygılı bir kuruluş olmayı, iş hacmini sürekli genişleterek ülke ekonomisine ve işsizliğe katkıda bulunmayı göre edinmiştir.

 

Misyonumuz

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübelerimizi teknolojiyi ile birleştirerek gerçekleştirdiğimiz projelerle, müşterilerine kaliteli hizmet sunan, çevreye ve yasalara saygılı, sektöre yön veren bir şirket olmak.

 

Vizyonumuz

İnşaat ve taahhüt alanında ULUS İNŞAAT olarak; tüm çalışanlarımız ve hissedarlarımız ile birlikte ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, kalite ve hizmette katma değer yaratacak faaliyetlerde bulunmaktır. İşlerimizi, yasaların öngördüğü çerçevede, gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakacak şekilde yürütmektir.

 

Hedefimiz

Toplumu ve müşterilerini bilinçlendirerek kaliteli yapı kullanmalarını teşvik etmek, müşteri istek ve beklentilerine cevap vermek, satış sonrası da hizmet vermek, mesleki örgütlerde aktif görev almak. Şirket çalışanlarının birbirlerine güven, sevgi, saygılarını artırarak, mutlu ve güler yüzlü olmalarını sağlamak, aidiyet duygusunu geliştirmek, eğitimlerine önem vererek şirkete ve ülkeye daha faydalı olmalarını sağlamak. Profesyonel yöneticiler tarafından yönetilen, bölümler arası iletişim sıkıntısı olmayan koordinasyon eksikliğini ortadan kaldırmış, bilgi sistemlerini de etkin kullanan kurumsallaşmış bir şirket yaratmak. Gerçekleştirdiği projelerde çevresel etkenleri göz ardı etmeden, hem saygılı hem de yasal gerekliklere uygun eylemlerde bulunmak.

İletİŞİM BİLGİLERİ

0 (258) 213-7744
[email protected]

Adres

Mehmetçik Mah. Muammer Aksoy Cad. No:89 20100 Denizli/Türkiye

İletişim